Atentie! Numai pentru reselleri inregistrati. Orice tentativa de acces neautorizat este monitorizata!
Subtotal 0.00 Lei
Nimic de reprosat.Produs de calitate,servicii pe masura.
AVEAM INCARCATOR RYOBI , DAR CU ALIMENTARE 110V. ADAPTORUL ACESTA E SUPER. CU INCARCATORUL RIDGID-AEG POT INCARCA SI RYOBI.
ok
Vă mulțumesc,ați fost foarte promți și produsul f bun.Cu deosebit respect Spiță Alexandru.
Foarte mulțumit, a sosit mai repede, bateria tine 5 zile în standby
Mi-a fost teama in legatura cu alegerea variantei de acumulator dar a fost in regula.
Super mulțumit, produsul a venit de pe o zi pe alta, cu toate că următoarea zi era sâmbăta. Așa, să tot comanzi.????
e ok pana acuma