Pagina 369 din 473

ok

truta gabriel
28.11.2015

rapid si ptofesionist

COMARDICI ZAHARIA
27.11.2015

Sunt foarte multumit atat cu produs cat si cu personal.Sa tineti tot asa cu seriozitate.

Fulop Andras
25.11.2015

Rapid , profesionist si calitativ. Spor la vanzari

Istratie Bogdan Alexandru
25.11.2015

Toate sunt OK, mai putin curierul.Am primit mail de la Nemo ca livreaza sambata si a venit luni.

V&M PREST SRL
24.11.2015

Ok.

SC Melinda-Impex Instal SA
24.11.2015

FOARTE PROMPTI .MULTUMESC

sc seism impex srl
24.11.2015

Comanda s-a derulatf.bine dar acumulatorul nu tine mai mult de o 30min.

Inainte de utilizare acumulatorul trebuie incarcat!

SC Jetrocad SRL
23.11.2015

o experieta placuta, si o livrare foarte rapida tinand cot ca firma este in Satu Mare ! profesionisti.

Stoia Mihai
23.11.2015

comanda a fost prompta

tudor tiberiu
23.11.2015

Excelent. Multumesc !

SC MDS SRL
23.11.2015

Foarte multumit,promtitudine, profesionalizm

S.C. Bioeel S.R.L.
23.11.2015

O experienta de 5 stele!!!

Toader Cezar
22.11.2015

Am primit produsul in stare impecabila si foarte rapid. Va multumesc!

Alexandra Maris
22.11.2015

Comanda pe care am efectuat-o a fost solutionata foarte promt. Referitor la acumulator sper sa nu fie vreo problema deoarece cand folosesc laptopul fara alimentator la indicatorul (iconita)de baterie apare un triunghi galben cu semnul exclamarii si mesajul ca acumulatorul este descarcat chiar daca are 99% capacitate si ca trebuie conectat incarcatorul sau inlocuit acumulatorul. Daca aveti vreo indicatie in legatura cu aceasta problema va rog sa ma informati(folosesc Windows 7 - 64bit). Va multumesc!

Diculescu Mircea Sorin
21.11.2015

Nu am nimic de reporpsat. Excelent

Preda Giani
21.11.2015

Perfect. Va multumesc. Doresc o oferta cu toate produsele dvs. si poate va ajut cu o colaborare in Bucuresti. Cu stima Cristian Cotiga

Cotiga Cristian
21.11.2015

Totul s-a derulat conform asteptarilor, sunt multumit de produs si de servicii

Kosa Sandor
21.11.2015

Tineti-o tot asa. Multumesc!

Liviu Hij
21.11.2015

Comanda s-a derulat OK. NU am inteles insa de ce apar diferente la costul de transport? Ce legatura exista intre costul transportului, care este acelasi si momentul incasarii, care la plata ramburs este intarziat cu timpul transportului fata de plata in avans?

Explicatia este foarte simpla. Fiecare firma de curierat percepe o taxa suplimentara pentru plata prin ramburs. In cazul nostru este 4 lei.

Ilies Sorin
21.11.2015