Am primit produsul în cel mai scurt timp.
Produsul este exact ceea ce îmi trebuie mie.
Pe viitor voi apela, în continuare, la această firmă și pentru alte produse.
FLOREA RAZVAN 02.03.2015
ok
S.C. CAPABIL S.R.L. 02.03.2015
Totul a mers perfect!
Silye Lorand 02.03.2015
Va multumesc pentru operativitate si buna comunicare.
Voi apela la dvs. si in alte ocazii, in functie de ceea ce voi avea nevioie.
Cu stima,
Alexa Pascu
Falticeni
PASCU ALEXA 02.03.2015
Totul OK,
Multumesc,
Rusu Viorel 01.03.2015
A durat cam mult !
Gavan Eduard 01.03.2015
foarte buna !
Bruda Ioan 01.03.2015
eficient
OPEN CONSULT SRL 01.03.2015
Sunteti profesionisti. Voi mai comanda de la dumneavoastra.
Liuta Ioan-Florin 01.03.2015
Totul s-a desfasurat perfect: comunicare , expediere , plati , garantie ...aveti o echipa perfecta .
Va multumesc
Ciobotaru Ion
CIOBOTARU ION 28.02.2015
Multumesc!
Gheorghiu Mihail 28.02.2015
PROFESIONISTI
Diaconu Paul 28.02.2015
Sunt foarte multumit de produs, livrare si derularea comenzii
Dorogi Arcadie 26.02.2015
Comanda sa derulat bine dar nu este admisibil ca pentru un produs de 34 gr.sa platesc 20 lei transport e INADMISIBIL CHIAR JENANT .
La livrarea din "ușă în ușă" prin firma de curierat transportul se calculează pentru primul kilogram. Nu se calculează pe grame, iar pentru livrare ați achitat 16 lei nu 20!
Iliescu Virgil 26.02.2015
a fost totul multumitor mai putin partea de transport.
ORMENISAN GELU 25.02.2015
Totul a fost OK.
Am optat sa nu fiu contactata telefonic, deci as sugera ca acest lucru sa se poata reflecta in chestionar - deocamdata am pus 3*, dar de fapt nu este cazul.
Crainicov Liliana 25.02.2015
Perfect si prompt din toate punctele de vedere.
secuianu cristian 25.02.2015
Buna ziua.Totul a decurs exemplar.O zi buna va doresc!