Sa vedem cat tine bateria ..si in fct de asta ...va laud :D.
La revedere
Juncu Ioan 15.10.2014
Totul a fost foarte bine, multumesc.
SCRIDON COSMIN 15.10.2014
Produs compatibil, livrat prompt.
Cornex S.R.L. 14.10.2014
ok
SC AUTOREPARATUR SRL 14.10.2014
MINUNAT! PRODUSE BUNE SI LIVRATE F.RAPID
circiumarescu lucian 14.10.2014
foarte bine si foarte operativ.multumim
UNIUNEA SARBILOR DIN ROMANIA 14.10.2014
Un client multumit
lipan angela 14.10.2014
procesarea comanenzi si livrarea produselor au fost bune,mici probleme in legatura cu produsul (bateria) astept sa mai incarc o data pentru ca tine foarte putin.
Pentru ca este un acumulator NiMh, trebuie sa faceti 3 cicluri de incarcare-descarcare (conform instructiunilor de pe versoul facturii) ca acumulatorul sa ajunga la capacitatea maxima!!!
Comunicarea cu consilierul de vanzari a fost ireprosabila.
Am primit insa comanda de 2 ori si au fost niste discutii cu pers de la curierat.
S-au rezolvat intr-un final..
Calitatea acumulatorului se va vedea in timp, daca totul este ok, vom mai achizitiona.