Atentie! Numai pentru reselleri inregistrati. Orice tentativa de acces neautorizat este monitorizata!
Subtotal 0.00 Lei
totul a fost OK
Cu mentiunea ca nu au fost preluati acumulatorii vechi. Firma la care am comandat cu patru ani in urma i-a preluat pe cei vechi
Ati dovedit seriozitate si profesionalism. Sunt multumit de colaborare. Andrei
totul a fost foarte ok
va multumim pt explicatiile oferite si pt promptitudin
Informatii foarte bune despre produs si cu rabdare ,iar livrarea a fost foarte rapida si eficienta , multumesc ! :D
ok
serviciu prompt, produsul arata bine ...
eficient
totul a fost rapid si f bine. Va multumim
Recomand.
5, pentru ca atzi comunicat si dimensiunile langa foto.
Totul este O:K
A fost totul simplu si rapid.
Recomandam
Multumit de produs, comunicare omeneasca si livrare rapida.
Da sunt foarte multumit!... Firma serioasa. Ar fi bine ca toate firmele sa fie prompte ca dvs. in onorarea comenzilor...Va multumesc.
Super servicii. Super seriozitate! Multumesc
Multumesc
Acumulatorul tine de nu se mai termină niciodată!!!