Acumulator-shop.ro sunt la fel de profesionisti ca si cei de la eMAG!!! Mi-au castigat increderea!! Produsul achizitionat (o baterie NOUA pt. telefon) e f. bun!
Singura problema a fost la curierul care mi-a livrat in Bucuresti comanda (acumulator-shop.ro nu are nicio vina pentru asta, evident; dar e bine sa stie si dansii totusi); l-am rugat pe curier "haideti sa deschidem plicul", la care a raspuns citez "hai da-mi banii", dupa care nici nu a mai asteptat sa deschid plicul cu produsul, dus a fost. In fine, stiu ca e criza de angajati in domeniu, dar...
Eugen Buruian 17.01.2017
OK
Ciprian Nestian 16.01.2017
Am apreciat foarte mult amabilitatea angajatilor cu care am discutat orice aspect al comenzii si atentia cu care au comunicat cu mine in calitate de client! Mi-ar placea sa vad mai multi furnizori ca dumneavoastra :) Felicitari
SPRING TEAM SRL 16.01.2017
ireprosabil! :-)
Lanxess C.E.E Bucuresti SRL 16.01.2017
Rapid si eficient
Dohi Emil 15.01.2017
Comunicarea cu reprezentantul firmei a fost excelenta, expedierea produsului a fost rapida... pretul acumulatorului a fost cam mare dar a fost singurul loc un am gasit modelul dorit. Recomand, magazin de incredere.
Stroe Constantin 15.01.2017
Firma serioasa.
TAMAS MARIUS 13.01.2017
Ardeleni, corecti si profesionisti. Bravo.
CROITORU ADRIAN 13.01.2017
Magazin de incredere, recomand.
STOCHITA FLORIN 13.01.2017
Exemplar
IVANCIU CONSTANTIN 13.01.2017
:)
szoke sandor 12.01.2017
Comanda s-a derulat normal.
S.C. CLUB SRL 11.01.2017
foarte bine nu am obiecții vă mulțumesc
lidiu gheorghe 11.01.2017
rapid si profesional, multumesc!
Roman Laura 10.01.2017
scurt si la obiect. seriozitate si amabilitate maxima
Pruteanu Adrian 10.01.2017
Totul a fost OK. Am gasit produsul foarte repede iar livrarea a fost nesperat de OK, practic in 24h desi eu locuiesc in Bucuresti si nu in Satu Mare iar transportul a fost 3-4 ianuarie, teoretic concedii dupa sarbatori :-)
Bratu, Cristian 09.01.2017
Perfect !!!!!!
S.C MAKE INSTAL SERV-SECURITY SRL 09.01.2017
ok
DAN MIHAIL MOSESCU 08.01.2017
Am primit un acumulator pentru telefon,dupa 3 zile de la comanda,chiar in ziua de 31 decembrie 2016,pret bun ,fata de altii,merita sa cumperi de aici,bravo domnilor,cu aceasta ocazie va doresc LA MULTI ANI!
PIVODA CAMIL-SERGIU 04.01.2017
In principiu multumit de modul in care s-a derulat comanda.
Conformitatea/compatibilitatea produsului este relativa (capacitatea cu 100mAh mai mica decat originalul si grosime cu cca. 1 mm mai mica), insa avand in vedere ca functioneaza normal si ca articolul este foarte greu de gasit, sunt multumit.
In ceea ce priveste comunicarea cu consilierul de vanzari, nu este cazul (am bifat optiunea sa nu fiu contactat).
Livrarea produselor multumitoare, avand in vedere perioada cufoarte multe zile nelucratoare.
Va multumesc.