Pagina 316 din 473

Acumulator-shop.ro sunt la fel de profesionisti ca si cei de la eMAG!!! Mi-au castigat increderea!! Produsul achizitionat (o baterie NOUA pt. telefon) e f. bun!
Singura problema a fost la curierul care mi-a livrat in Bucuresti comanda (acumulator-shop.ro nu are nicio vina pentru asta, evident; dar e bine sa stie si dansii totusi); l-am rugat pe curier "haideti sa deschidem plicul", la care a raspuns citez "hai da-mi banii", dupa care nici nu a mai asteptat sa deschid plicul cu produsul, dus a fost. In fine, stiu ca e criza de angajati in domeniu, dar...

Eugen Buruian
17.01.2017

OK

Ciprian Nestian
16.01.2017

Am apreciat foarte mult amabilitatea angajatilor cu care am discutat orice aspect al comenzii si atentia cu care au comunicat cu mine in calitate de client! Mi-ar placea sa vad mai multi furnizori ca dumneavoastra :) Felicitari

SPRING TEAM SRL
16.01.2017

ireprosabil! :-)

Lanxess C.E.E Bucuresti SRL
16.01.2017

Rapid si eficient

Dohi Emil
15.01.2017

Comunicarea cu reprezentantul firmei a fost excelenta, expedierea produsului a fost rapida... pretul acumulatorului a fost cam mare dar a fost singurul loc un am gasit modelul dorit. Recomand, magazin de incredere.

Stroe Constantin
15.01.2017

Firma serioasa.

TAMAS MARIUS
13.01.2017

Ardeleni, corecti si profesionisti. Bravo.

CROITORU ADRIAN
13.01.2017

Magazin de incredere, recomand.

STOCHITA FLORIN
13.01.2017

Exemplar

IVANCIU CONSTANTIN
13.01.2017

:)

szoke sandor
12.01.2017

Comanda s-a derulat normal.

S.C. CLUB SRL
11.01.2017

foarte bine nu am obiecții vă mulțumesc

lidiu gheorghe
11.01.2017

rapid si profesional, multumesc!

Roman Laura
10.01.2017

scurt si la obiect. seriozitate si amabilitate maxima

Pruteanu Adrian
10.01.2017

Totul a fost OK. Am gasit produsul foarte repede iar livrarea a fost nesperat de OK, practic in 24h desi eu locuiesc in Bucuresti si nu in Satu Mare iar transportul a fost 3-4 ianuarie, teoretic concedii dupa sarbatori :-)

Bratu, Cristian
09.01.2017

Perfect !!!!!!

S.C MAKE INSTAL SERV-SECURITY SRL
09.01.2017

ok

DAN MIHAIL MOSESCU
08.01.2017

Am primit un acumulator pentru telefon,dupa 3 zile de la comanda,chiar in ziua de 31 decembrie 2016,pret bun ,fata de altii,merita sa cumperi de aici,bravo domnilor,cu aceasta ocazie va doresc LA MULTI ANI!

PIVODA CAMIL-SERGIU
04.01.2017

In principiu multumit de modul in care s-a derulat comanda.
Conformitatea/compatibilitatea produsului este relativa (capacitatea cu 100mAh mai mica decat originalul si grosime cu cca. 1 mm mai mica), insa avand in vedere ca functioneaza normal si ca articolul este foarte greu de gasit, sunt multumit.
In ceea ce priveste comunicarea cu consilierul de vanzari, nu este cazul (am bifat optiunea sa nu fiu contactat).
Livrarea produselor multumitoare, avand in vedere perioada cufoarte multe zile nelucratoare.
Va multumesc.

Patrut Claudiu
04.01.2017