Comanda a fost in regula. Livrarea in schimb lasa de dorit. Daca se achita tarif pentru livrare, livrarea ar trebui sa insemne locul indicat in comanda, nu afara in strada, colt de strada etc. pentru simplu fapt ca "se grabeste curierul". Timpul fiecaruia este valoros, de aia se achita taxe de curier.
Sc. PORKPROD Srl 12.12.2016
Perfect
Peptenatu Daniel PFA 12.12.2016
foarte bine
ecomacbiz 12.12.2016
totul a fost OK. De la cautarea pe site la livrare. Nu am apelat la consilierul de vanzari
Eugen Mihaescu 11.12.2016
totul a decurs rapid si s-a tinut cont de solicitarea mea privind transportul, multumesc
Techno Consult Service SRL 10.12.2016
Daca cei de la Curierat erau mai prompti, era foarte bine!
Piscoi Cornel 10.12.2016
Totul in regula.
TOTH-VIZER LASZLO 10.12.2016
ok
Socaciu-Man Marieta 10.12.2016
Foarte buna calitae-de mult n-am mai vazut marfa,,Made in Japan"
Cristian Paraschivescu 10.12.2016
De la plasarea comenzii si pana la livrare nu au fost probleme.
Apreciez promtitudinea dvs.
Stanciu Florin 08.12.2016
s-a derulat foarte bine comanda. acumulatorul foarte bun si de calitate. va multumesc!
PUFAN RUDI 07.12.2016
Comand de la dvs. pentru ca toate produsele sunt de calitate.
Vincze Alexandru 07.12.2016
multumesc pentru seriozitatea si promptitudinea de care ati dat dovada.
Sasu Ovidiu 06.12.2016
Foarte multumit
SC MERCATOR MEDICAL SRL 05.12.2016
Seriozitate si promptitudine. sunt foarte multumita de modul cum a decurs achizitia.
CIONAC NARCIS NINA 05.12.2016
Schimbati Curierul, parerea mea!
molnar csaba 04.12.2016
Sunt f multumita
PAUNA MARIANA 30.11.2016
greoaie! abia astazi am primit coletul! alte firme livreaza la 2 zile cel mai repede ! NEMO livreaza foarte GREU!
Pot să vă asigur că toate firmele de curierat au avut mari întârzieri în această perioadă. Alții au închis toate telefoanele și câteva zile nu au mai ridicat niciun colet
ZAIT CRISTIAN 29.11.2016
Sunt multumit de derulare. In plus, acumulatorul l-am instalat si functioneaza.