Toate au fost ok, mai puțin curierul care a făcut livrarea. A aut pretenția să ies în stradă ca să ridic coletul pentru că el nu avea chef să caute locuri de parcare, deși locuiesc într-o zănă unde sunt multe locuri libere mereu. I-am explicat că livrarea se face la domiciliu, nu în drum și până la urmă a venit.
Miron Diana 10.10.2015
Rat Cristian Flaviu 10.10.2015
Excelent! Rapid, si cu profesionalism.
Valentin Gheorghian 10.10.2015
Foarte operativ.
SC SEARCH GREEN MANAGEMENT SRL 10.10.2015
Multumesc
Cristian Zaharia 10.10.2015
Asa ar trebui sa se desfasoare orice tranzactie de acest fel
Patru Daniel 10.10.2015
bine
Chircea Nicolae 10.10.2015
incredere
viorel caragea 08.10.2015
Serviciu excelent.....
Rebegea-Ticau Vasile 07.10.2015
OK!
STAN IULIAN 07.10.2015
livrare prompta si produse de calitate
SC ORION SRL 07.10.2015
Foarte promti.
popa sebastian 07.10.2015
Corectitudine si expediere rapida a produsului.
Tudor Emil 06.10.2015
Totul a fost perfect. Sunt foarte mulțumit. Ați câștigat un client.
I.I. Kondra A. Istvan 06.10.2015
Intervalul de sosire este mult prea mare in ziua sosiri coletului la usa, adica se da intervalul 09:00 - 17:00. Nu poti ramane blocat acasa in ziua sosirii coletului doar pt ca intervalul e asa mare. Trebuie cumva ca sa existe posibilitatea de a lua legatura curierul cu clientul si sa i se spuna ca va sosi la locul de predare intr-un interval de 1-3 ore. Asa ar fi mai corect.
Există și această posibilitate. Întrebarea este: sunteți dispus să achitați 38 lei în loc de 12 lei pentru acest serviciu de curierat???
Zaharia Alexandru 05.10.2015
ca intotdeauna super profesionisti
VILCU PETRU 05.10.2015
Totul sa derulat exact asa cum am vorbit si telefonic. Produsele sunt exact ceea ce doream. Intr-un cuvant, multumit.