Sunt nemultumit ca am comandat miercuri 23-09-2015 acumulatorul si am specificat sa mi se livreze joi dupa ora 14:00 si nu mi s-a livrat.Am sunat la voi si am intrebat si mi-a zis consultantul ca a inteles ca sa-l trimiteti voi dupa ora 14:00 dar clar si romaneste am scris "sa mi se livreze" nu sa-l trimiteti. Am cerut dupa 14:00 deoarece eram la servici pana atunci si dejaba ma cauta curierul. Mi-a venit abia vineri. Ar fi ok sa cititi cu mare atentie cerintele clientilor ca doar romaneste m-am exprimat. In rest am testat bateria si e ok pe Samsung S2. Capacul are un mic joc dar e acceptabil. Sunt relativ multumit de cum tine acumulatorul raportat la nevoile mele.
VIDICAN IOAN 29.09.2015
Ok.
PALTINEA ANTON ADRIAN 29.09.2015
foarte bine.
Costin Sorin Statescu 28.09.2015
ok.
Duomex com srl 28.09.2015
Totul a decurs normal. Multumesc.
ACCORD Birou de Turism 28.09.2015
Totul a decurs normal ,RECOMAND
czentye janos 28.09.2015
profesionist
SC CASCO GROUP SCS 28.09.2015
procedura a fost una foarte rapida si buna. sunt foarte multumit
INTEGRATED E-COMMERCE SERVICES SRL 28.09.2015
Nu am primit factura finala . ( doar proforma )
Va rog sa intoarceti certificatul de garantie!
S.C IRIS IMOB SRL 28.09.2015
Foarte bine.
BARBU DORU 28.09.2015
Produsul este conform cererii si prezentari pe site . Doamne fereste daca apare vreun defect la produs (acumulator T300-3)atunci se face proba adevarata a serozitatii firmei.Pana acum a fost interesul firmei de livrare de a vinde.O zi buna .
BOGDANOF GABRIEL 28.09.2015
Produs exceptional. In sarcina se descarca in aprox. 2h ,iar in mod normal de lucru in 4h.
Neagu Ion 27.09.2015
Comanda finalizata cu succes, am fost anuntata exact despre momentul trimiterii si livrarii, care au fost resepctate
Rosu Monica 27.09.2015
Desi are cablurile cam scurte produsul functioneaza normal.
Comanda a fost procesata f promp. Seriosi maxim, recomand!
Oprescu Florin 27.09.2015
Foarte usor de comandat si foarte repede se face livrarea. Am intrat pe chat si mi s-a rsapuns instant, livararea nu a durat nici macar 24 de ore. MULTUMESC MULT!