Pagina 387 din 473

Costa cca. jumatate ca cel original si la fel de bun.

POMANA ION
05.08.2015

Masinuta nepotului merge cu aceasta baterie o saptamana. Cu cel original nu rezistat numai 2 zile. Toata Stima.

LACATUS MARINEL
05.08.2015

Recomand acest site. am primit comanda in 18 ore!

VITU CRISTIAN
05.08.2015

Nota 10 cu stelute

STROESCU MARIA
05.08.2015

multumit

olah francisc
04.08.2015

IN TOTALITATE MULTUMIT.

Daniel Vladu
04.08.2015

aproape perfect

catalin eremia
04.08.2015

Deşi am comunicat la discuţia cu consilierul de vânzări despre faptul că voi putea fi gasit pentru livrare NUMAI dupa ora 15.30, totuşi curierul nu a ţinut cont de acest lucru(spunând că nu i s-a comunicat asta şi, în plus, el are traseul lui de urmat la orarul lui propriu).
Mulţumesc.

Nicolae Pandia
04.08.2015

A fost prima mea comanda de la Acumulator-shop, sunt multumita pt ca am primit produsul in timp util. Mi-a placut modul ca am fost sunata si am comunicat cu vanzatorul de mai multe ori. Sper ca si calitatea acumulatorului cumparat sa fie la fel de OK.

Mozes Monika
03.08.2015

Deci, se poate si la noi :))

BALCA MARIAN
03.08.2015

Prima comanda pe internet. Prima impresie buna!

Laszlo Vajda
03.08.2015

Comanda sa derulat in conditii excelente. Toate cele bune.

MATEI MARIN
03.08.2015

Excelenta colaborare.

GRIGORIU DRAGOS
03.08.2015

Livrare dupa 4 zile, desi a fost expediat a doua zi...

Buna ziua. Ne pare rău pentru că produsul a ajuns la Dumneavoastră cu întârziere. Vom solicita explicații de la firma de curierat.

SC FARMAROM SRL
03.08.2015

E simplu, totul a fost de 5 stele. Multumesc.

TIODAR SILVIU
02.08.2015

Sunt foarte multumit de felul cum am fost servit.Promtitudine.Seriozitate.Felicitari echipei.

Murar Aurel
02.08.2015

Ati fost promti.Va multumesc.

Frasinescu Emilian
01.08.2015

Comanda s-a derulat în timp util și condiții foarte bune, rămâne de văzut eficiența acumulatorului și să vă comunic.Mulțumiri

LTD Păun Octavian Constantin
01.08.2015

fb

IRIMIA GABRIEL
30.07.2015

Promptitudine, seriozitate si respect adica ceea ce ar trebui sa reprezinte normalitatea.

Ilie Ovidiu
30.07.2015