Pagina 391 din 473

Am fost foarte multumiti de derularea comenzii.

SC FERICO SRL
13.07.2015

Comanda efectuata la timp si comunicare excelenta intre client si acumulator-shop.Multumesc

SOLOMON ANDREI-LAURENTIU PFA
13.07.2015

Sunt multumit

Cananau Vlad
13.07.2015

o relatie furnizor client perfecta.multumesc

Tarlea Nicolae
13.07.2015

ok

pascan bogdan
12.07.2015

Totul functioneaza OK

MARIAN BOGDAN
12.07.2015

Curierul NEMO a ajuns dupa ora 20 (deci ffff tarziu) si m-a chemat pe mine la alba-iulia, la 5 km ca sa ridic produsele comandate

Ven Mihail
11.07.2015

Rar mai gasesti asa o seriozitate si promtitudine. Daca ar fi asa toate firmele din tara, ar fi excelent! Va multumesc !

NICOLESCU DANIEL
09.07.2015

Am plasat comanda foarte usor pe site si in 1 ora am fost contactat de un reprezentant. Comanda a venit in ziua stabilita.

SERES CSABA
09.07.2015

FOARTE OPERATIVI, NICI NU MA ASTEPTAM. VA MULTUMESC.

POP VICTOR
09.07.2015

Cu tot respectul meu sunteti cei mai buni, va multumesc frumos pe aceasta cale.

LIVIU RUSU
09.07.2015

Calitate si rapiditate de invidiat.

STEFAN ALEXANDRU
09.07.2015

Comanda a fost livrata la timp, amabilitate, produsul se potriveste intocmai, functioneaza perfect si nu voi ezita sa apelez pe viitor la serviciile dumneavoastra. Va multumesc si va doresc success in activitatea desfasurata!

BOTUSAN MARIUS
08.07.2015

Am fost foarte bucuroasa sa gasesc magazinul dvs. si sa pot cumnpara acumulatorul pe care il cautam de 2 ani in alte parti. Livrarea a fost rapida si corespunzatoare cerintelor. Va multumesc foarte mult.

Licau Magdalena
08.07.2015

sunt foarte multumit de produsul livrat la timp; tinand cont ca voi respecta toate indicatiile firmei d-voastre astept sa constat comportarea acumulatorului in primii doi ani! va multumesc, cbucurc

Bucur Constantin Cristian
08.07.2015

Cu ajutorul vostru am resuscitat aparatul :))

POSTELNICU DANUT
08.07.2015

Comanda a decurs fara probleme

Aurel Todorovici
08.07.2015

Recomand cu caldura aceasta firma.

BARATH ROBERT
08.07.2015

Totul a decurs perfect.

GRIGORIE NICULINA
08.07.2015

Era sa comand un produs nepotrivit, ca noroc ca la acest magazin poti sa discuti cu profesionisti. Multumesc.

MARINESCU RADU CIPRIAN
08.07.2015