Ne pare rău, din nefericire firmele de curierat din România așa înțeleg să respecte contractul semnat.
NEAGU ADRIAN IONUT 19.03.2016
Promptitudine maxima la livrare. Compatibilitate perfecta si calitate superioara a produselor. Multumesc!
Bondici Petru 18.03.2016
Livrare prompta, comunicare buna.
N-am evaluat calitatea produsului inca. Astept cateva cicluri de functionare. Calificativul de 3 stele poate creste dupa o utilizare mai indelungata a produsului.
SC NOVIS SRL 16.03.2016
Acumulatorul este peste asteptari, chiar daca nu este original, avand capacitatea mai mare decat originalul, asa cum de altfel mi s-a comunicat si este marcat pe el. L-am pus in telefon de vineri seara, imediat ce l-am primit, si acum, dupa 5 zile de utilizare obisnita, este la jumatate. Se cunoaste ca este recent fabricat, pentru ca era deja incarcat cand l-am primit. Am primit si garantia de un an, completata si stampilata. Livrarea prin NEMO a fost rapida. O sa recomand Acumulator Shop si la cunoscutii mei atunci cand vor avea nevoie. Stefan
Lungoci Stefan 15.03.2016
5 - comanda a fost onorata foarte rapid in mai putin de 24 ore. Va multumim.
Fundatia World Vision Romania 15.03.2016
ca de obicei foarte prompti,livrare imediata totul OK!
Cublesan Emil 15.03.2016
Termenul de livrare este putin cam lung, dar a fost comunicat in mod corect.
SPATARU Gabriel 15.03.2016
Procesarea comenzii s-a derulat bine, potrivit conditiilor precizate pe site. Livrarea s-a facut chiar mai repede decat termenul asumat.
Dumitrescu Ovidiu 15.03.2016
ok
Secula Nelu 15.03.2016
super ok
GALDUM 15.03.2016
Totul a fost OK.Va multumesc.
Irimi Ioan 14.03.2016
M-am bucurat ca am gasit acest acumulator la un pret mult mai mic fata de ce am gasit pe net in afara tarii.
Milescu Emanuel 14.03.2016
daca toti cei care vand online ar vinde ca si d-voastra,ar fi ok. va mutumesc
cimpeanu florin 14.03.2016
livrare destul de dificila In rest totul ok!
SC ARENA HOTELS SRL 14.03.2016
sunt multumita de produsul achizitionat si de rapiditatea cu care a fost expediat dar si de operatorul care a preluat comanda
NUTU MARIA 14.03.2016
sunt multumit de produsul achizitionat si de rapiditatea cu care a fost expediat dar si de operatorul care a preluat comanda bravo tot asa
POPESCU ADRIAN 14.03.2016
Nu am nicio nemultumire, totul a decurs ok.
Euramis Consulting SRL 14.03.2016
Din momentul lansarii comenzii si pana la finalizare ati dat dovada ca sunteti profesionisti iar nota mea este maxima 5.Mult succes
OPRESCU NICOLAE 14.03.2016
Totul a fost in regula.
Cocea Constantin 14.03.2016
Salutari de la Deva!
- chat-ul de intampinare - util si necesar
- confirmarea telefonica - convingatoare
- avizarea expeditiei prin SMS-ul si e-Mail - un plus de atentie din partea D-vs.
Expeditia a fost primita intr-un interval mai mic de 24 de ore.
Calificativ final - foarte bun. Si felicitari.
Mi-am permis sa va fac cunoscuti printre radioamatori.
Multa sanatate si numai bine de YO2UH - George!