Pagina 353 din 473

intarziere mare la curierat.

Ne pare rău, din nefericire firmele de curierat din România așa înțeleg să respecte contractul semnat.

NEAGU ADRIAN IONUT
19.03.2016

Promptitudine maxima la livrare. Compatibilitate perfecta si calitate superioara a produselor. Multumesc!

Bondici Petru
18.03.2016

Livrare prompta, comunicare buna.
N-am evaluat calitatea produsului inca. Astept cateva cicluri de functionare. Calificativul de 3 stele poate creste dupa o utilizare mai indelungata a produsului.

SC NOVIS SRL
16.03.2016

Acumulatorul este peste asteptari, chiar daca nu este original, avand capacitatea mai mare decat originalul, asa cum de altfel mi s-a comunicat si este marcat pe el. L-am pus in telefon de vineri seara, imediat ce l-am primit, si acum, dupa 5 zile de utilizare obisnita, este la jumatate. Se cunoaste ca este recent fabricat, pentru ca era deja incarcat cand l-am primit. Am primit si garantia de un an, completata si stampilata. Livrarea prin NEMO a fost rapida. O sa recomand Acumulator Shop si la cunoscutii mei atunci cand vor avea nevoie. Stefan

Lungoci Stefan
15.03.2016

5 - comanda a fost onorata foarte rapid in mai putin de 24 ore. Va multumim.

Fundatia World Vision Romania
15.03.2016

ca de obicei foarte prompti,livrare imediata totul OK!

Cublesan Emil
15.03.2016

Termenul de livrare este putin cam lung, dar a fost comunicat in mod corect.

SPATARU Gabriel
15.03.2016

Procesarea comenzii s-a derulat bine, potrivit conditiilor precizate pe site. Livrarea s-a facut chiar mai repede decat termenul asumat.

Dumitrescu Ovidiu
15.03.2016

ok

Secula Nelu
15.03.2016

super ok

GALDUM
15.03.2016

Totul a fost OK.Va multumesc.

Irimi Ioan
14.03.2016

M-am bucurat ca am gasit acest acumulator la un pret mult mai mic fata de ce am gasit pe net in afara tarii.

Milescu Emanuel
14.03.2016

daca toti cei care vand online ar vinde ca si d-voastra,ar fi ok. va mutumesc

cimpeanu florin
14.03.2016

livrare destul de dificila In rest totul ok!

SC ARENA HOTELS SRL
14.03.2016

sunt multumita de produsul achizitionat si de rapiditatea cu care a fost expediat dar si de operatorul care a preluat comanda

NUTU MARIA
14.03.2016

sunt multumit de produsul achizitionat si de rapiditatea cu care a fost expediat dar si de operatorul care a preluat comanda bravo tot asa

POPESCU ADRIAN
14.03.2016

Nu am nicio nemultumire, totul a decurs ok.

Euramis Consulting SRL
14.03.2016

Din momentul lansarii comenzii si pana la finalizare ati dat dovada ca sunteti profesionisti iar nota mea este maxima 5.Mult succes

OPRESCU NICOLAE
14.03.2016

Totul a fost in regula.

Cocea Constantin
14.03.2016

Salutari de la Deva!
- chat-ul de intampinare - util si necesar
- confirmarea telefonica - convingatoare
- avizarea expeditiei prin SMS-ul si e-Mail - un plus de atentie din partea D-vs.
Expeditia a fost primita intr-un interval mai mic de 24 de ore.
Calificativ final - foarte bun. Si felicitari.
Mi-am permis sa va fac cunoscuti printre radioamatori.
Multa sanatate si numai bine de YO2UH - George!

BARNA Gheorghe
13.03.2016