Produs ok.Crapat foarte putin probabil din cauza transportului dar nu afecteaza
Wily Ungurean 02.03.2016
ok
EXEC COMPUTER SRL 02.03.2016
Totul a fost ok
SC ROLPH SRL 02.03.2016
Acumulatorii au ajuns mai repede decat m-am asteptat. Apreciez ca m-a sunat reprezenta ntul Dvs. si mi-a explicat ca inca nu ii au dar cum ii aduc ii trimit.
Savulescu Catalin PFA 02.03.2016
Produsul a ajuns in timpul stabilit.
Acumulatorul functioneaza asa cum trebuie.
SIEBER SERGIU 02.03.2016
Super!
ProFoto Studio 01.03.2016
Ar trebui sa stiu mai précis cand soseste curierul. Nu pot sa stau toata ziua in acelasi loc.
Există o singură firmă de curierat în România la care se poate solicita un interval de 2 ore în care să se facă livrarea. Întrebarea este, dacă ați fi de acord cu taxa de 45 lei în loc de 16 lei pentru acest serviciu ??!
Matei George Dan 01.03.2016
Comanda promta,personalul mereu activi,iar produsele vin sigilate in original de la fabricant,recomant acest siteu cu incredere din Satu Mare,sunt adevarati profesionisti fata de clienti,este un magazin online de incredere,scces pe mai departe acestui magazin,tinete-o tot asa!
MIRCIA DUMITRIU 01.03.2016
Numai cuvinte de lauda!!!
Cornea Danut PFA 29.02.2016
Pret bun, calitatea produsului buna, livrare rapida. Multumit.
SITEA Romania 29.02.2016
totul ok si promp
IONICA LAURENTIU 25.02.2016
ceea ce trebuia!
SC ROYAL COOL SRL 24.02.2016
ok. fara probleme
SC ICE DYP BALAS SRL 23.02.2016
sunt foarte multumit de derularea comenzii si modul de tratare
inca odata multumiri
Balint Traian 23.02.2016
Produsul (un acumulator compatibil Samsung Galaxy GT-I8200) corespunde exact descrierii si functioneaza ireprosabil. Comanda si livrarea au decurs fara probleme.
Matache Cristian 23.02.2016
super multumit
SC JEAN APIS SA 23.02.2016
Comanpa a sosit nesperat de rapid.Spun asta deoarece in aceeasi perioada am avut o comanda la o alta firma care a facut de la Ploiesti la Targoviste 3 zile in regim de curier
Davidoiu Gabriel 22.02.2016
Foarte multumit de promptitudinea si seriozitatea cu care am fost tratat.BRAVO!!!
Marian Selaru 22.02.2016
Totul a descurs corect, timpul de asteptare de la plasarea comenzii pana la livrare chiar foarte mic (nota ++10). Felicitari, tineti-o tot asa!