Pagina 358 din 473

Produse livrate a doua zi de la efectuarea comenzii. Ca intotdeauna calitatea produselor si a serviciilor impecabila.

UNIVERSITATEA ROMANO-AMERICANA
09.02.2016

FB !!! Totul a fost OK

Stamate Cristian
09.02.2016

Suntem foarte multumiti atat de produsele livrate cat si de procedura de livrare.

S.C. ECO BAU-PARC S.R.L.
09.02.2016

Este OK atat serviciul cat si produsul.

CAB. AV. DINIS MARIUS
09.02.2016

Comanda s-a derulat foarte satisfacator.

Holzindustrie Schweighofer Baco
09.02.2016

Acumulatorul compatibil pentru telefonul Siemens A 70 a fost livrat foarte repede si s-a respectat pretul stabilit. Pana acuma a functionat foarte bine. Calitatea se va vedea in timp. Cred ca va fi foarte bine.
Va multumesc din inima tuturor,

Ana-Maria Teleman

Ana - Maria Teleman
09.02.2016

o firma serioasa cu oameni seriosi

Pantalon Ignat Mircea Catalin
08.02.2016

Multumit de produs

Curtut Mircea
08.02.2016

Coletul a ajuns in doua zile.

FLUTUR CRISTI
08.02.2016

Super OK ,ca dealtfel intotdeauna !

Raiman Capucino
08.02.2016

OK, Multumesc pentru acuratete si promtitudine.

ASCENDUM MACHINERY SRL
08.02.2016

Atat preluarea comenzii cat si livrarea produselor a fost de nota 10, livrarea fiind dusa la indeplinire chiar inainte de termenul prestabilit. Multumesc!

Hejja Andras
07.02.2016

eu am incercat mai multe produse toate sunt foarte OK, recomand cu incredere.

ALUAS IOAN
07.02.2016

Comanda a fost onorata intr-un timp f,scurt tinind cont de distanta de la dumneavoastra la client.Cu alta ocazie voi apela cu incredere la serviciile dumneavoastra.Multumesc

PREDOI PETRE
06.02.2016

Traco service srl
06.02.2016

Zinca Bogdan
06.02.2016

Daca am fost putin reticent inainte de face comanda, acum pot sa spun ca sunt foarte multumit de modul de a comunica al consilierului de vanzari si calitatea produsului. Nici pretul nu este de neglijat. Problema complicata a fost cu livrarea. Firma Nemoexpres ar trebui sa se inchida. Nu am fost contactat de curier in ziua anuntata prin sms. Curierul a ajuns dupa ora 18.00 , in urma unei interventii telefonice la operatorul de la centrala. Dupa ce ca m-au tinut toata ziua in casa, erau in stare sa vina dupa o ora la care nu se mai vine sau chiar a doua zi. Si nu este o intamplare pentru ca am mai patit asta la o alta comanda. Recomand firmei Acumulator-shop sa schimbe firma de curierat.

Vasile Traciuc
06.02.2016

foarte buna, multumesc!

BARICA FLORIN
04.02.2016

va multumim!

Duda - Daianu Codruta
04.02.2016

foarte buna, merci

Mestecaneanu, Serban
03.02.2016