Produse livrate a doua zi de la efectuarea comenzii. Ca intotdeauna calitatea produselor si a serviciilor impecabila.
UNIVERSITATEA ROMANO-AMERICANA 09.02.2016
FB !!! Totul a fost OK
Stamate Cristian 09.02.2016
Suntem foarte multumiti atat de produsele livrate cat si de procedura de livrare.
S.C. ECO BAU-PARC S.R.L. 09.02.2016
Este OK atat serviciul cat si produsul.
CAB. AV. DINIS MARIUS 09.02.2016
Comanda s-a derulat foarte satisfacator.
Holzindustrie Schweighofer Baco 09.02.2016
Acumulatorul compatibil pentru telefonul Siemens A 70 a fost livrat foarte repede si s-a respectat pretul stabilit. Pana acuma a functionat foarte bine. Calitatea se va vedea in timp. Cred ca va fi foarte bine.
Va multumesc din inima tuturor,
Ana-Maria Teleman
Ana - Maria Teleman 09.02.2016
o firma serioasa cu oameni seriosi
Pantalon Ignat Mircea Catalin 08.02.2016
Multumit de produs
Curtut Mircea 08.02.2016
Coletul a ajuns in doua zile.
FLUTUR CRISTI 08.02.2016
Super OK ,ca dealtfel intotdeauna !
Raiman Capucino 08.02.2016
OK, Multumesc pentru acuratete si promtitudine.
ASCENDUM MACHINERY SRL 08.02.2016
Atat preluarea comenzii cat si livrarea produselor a fost de nota 10, livrarea fiind dusa la indeplinire chiar inainte de termenul prestabilit. Multumesc!
Hejja Andras 07.02.2016
eu am incercat mai multe produse toate sunt foarte OK, recomand cu incredere.
ALUAS IOAN 07.02.2016
Comanda a fost onorata intr-un timp f,scurt tinind cont de distanta de la dumneavoastra la client.Cu alta ocazie voi apela cu incredere la serviciile dumneavoastra.Multumesc
PREDOI PETRE 06.02.2016
Traco service srl 06.02.2016
Zinca Bogdan 06.02.2016
Daca am fost putin reticent inainte de face comanda, acum pot sa spun ca sunt foarte multumit de modul de a comunica al consilierului de vanzari si calitatea produsului. Nici pretul nu este de neglijat. Problema complicata a fost cu livrarea. Firma Nemoexpres ar trebui sa se inchida. Nu am fost contactat de curier in ziua anuntata prin sms. Curierul a ajuns dupa ora 18.00 , in urma unei interventii telefonice la operatorul de la centrala. Dupa ce ca m-au tinut toata ziua in casa, erau in stare sa vina dupa o ora la care nu se mai vine sau chiar a doua zi. Si nu este o intamplare pentru ca am mai patit asta la o alta comanda. Recomand firmei Acumulator-shop sa schimbe firma de curierat.