Pana acum este bine sa va vad la urmatoarele comenzi!
Gafton Marian 23.01.2016
Corect, imediat, fara repros!
Blanariu Constantin 23.01.2016
foarte usor si la timp.
va multumesc!
HORIA POPESCU 23.01.2016
Mă bucur că a apărut o firmă serioasă cu un sait bine organizat privind caracteristicile obiectului comandat.Ca sugestie ar fi posibilitațile de înlocuire a obiectului comandat cu alt obiect identic sau asemănător cu originalul în situația lipsei. Ex. Am comandat dispariției ace se caută. Ex. am comandat acumulatorul de mai sus pentru un GPS Mio Spirit 690LM cu alte caracteristici decât originalul și mult mai bun. Vă doresc succes ! BRAVO ! Satu Mare.
Alexandru Ionel 23.01.2016
va multumesc sunt foarte multumit de produsul achizitionat!!
SCHIOPU ALEXANDRU 22.01.2016
Comanda preluata online promt,contactc telefonic pentru clarificarea comenzii profesionist si amabil, livrare excelenta si rapida.Echipa de profesionisti.Va multumim.
Lorinc Marta 22.01.2016
Ca de fiecare data ati fost amabili si corecti, onorand comenzile chiar si inainte de datele stabilite.
Stanescu I. Florea - cadastru 21.01.2016
sunt multumit
RIEDL HELMUND 21.01.2016
Vanzatorul este OK , in schimb curierul (cel de la dispecerat ) - nesimtit ; daca ii ceri mai multe lamuriri decat este dispus sa ofere , urla isteric si inchide telefonul . Totul s-a incheiat cu bine , termenul respectat .
IANCU DANIEL 21.01.2016
.
Lazovski Igor 20.01.2016
sunt f multumit de rapiditatea si onorarea ferma a comenzii
Kolbaszer Emeric 20.01.2016
Ok
Bucsa Eduard 20.01.2016
Pozitv este modul in care a ajuns coletul: ambalat corect si in perfecta stare si cel mai important ca a fost exact ce mi-a trebuit si functioneaza perfect! Aspect negativ este faptul ca in 29 noiembrie am plasat comanda, am primit imediat un email de confirmare, insa am fost contactat telefonic abea la inceputul lui ianuarie. Cam tarziu! Puteam sa cumpar din alta parte intretimp, dar nu-mi era ceva urgent.
Cel de la telefon s-a scuzat ca "abea acum a sosit coletul".Nici o problema! Dar trebuia sa fiu anuntat de intarzierea furnizorului.
Asa ca la comunicarea cu consilierul nu pot acorda decat minimul posibil datorita intarzierii, convorbirea in sine fiind cat se poate de amabila, livrarea s-a facut a doua zi, deci maxim!
Adevărul este că în momentul în care ați făcut comanda, la disponibilitate acestui produs a apărut bulina roșie, ceea ce înseamnă că era indisponibil. Consilierul a încercat să vă contacteze în data de 29.11 ora 14.20 și 14.33, însă nu a reușit. Datorită perioadei foarte aglomerate de Black Friday, din nefericire nu sa mai încercat contactarea Dumneavoastră, pentru care ne cerem scuze.