va multumesc pentru promtitudinea dvs.in livrarea comenzi
CHERCIU MARIANA 18.01.2016
Promptitudine si calitate
SC LOTUS PETROL SRL 18.01.2016
Super
PFI STAN IULIA MONICA 17.01.2016
Sunt foarte multumit de modul de comunicare si de livrare a produsului. Succes!
C.M.D. Systems 17.01.2016
Comanda a venit la timp si sper sa fiu multumit de produsul comandat.Pe viitor cred ca o sa mai fac cumparaturi de la dumneavoastra.
Achim Constantin 17.01.2016
ok.
SC ROLLIT PRODIMPEX SRL 17.01.2016
Sunt multumita de profesionalismul si promtitudinea de care ati dat dovada.
TRISCA MIRELA 16.01.2016
Livare rapida, totul a decurs fara probleme. Multumesc.
Vasilescu Bogdan 16.01.2016
Multumesc mult!!! o sa mentin site-ul dvs in favorite pentru o colaborare ulterioara!!
Constantinescu Sergiu Dragos 16.01.2016
EXCELENT
stopandgo 16.01.2016
Nu am fost deloc multumit de sericiile firmei de curierat. Am fost anuntat ca voi primi coletul intr-o zi, după ce am plasat comanda.Ziua urmatoare am primit un mesaj ca urmeaza sa primesc pachetul in decursul zilei. A trebuit sa sun eu in jur de ora 18 sa intreb daca mai ajunge sau nu. Mi s-a raspuns ca ajunge, nu a ajuns. A doua zi am sunat din nou. Mi s-a spus ca o sa ajunga in 2 ore. Au trecut si 2 ore. Iar am sunat.Curierul nu stia unde e adresa, a trebuit sa ma intalnesc cu el in alta parte. V-as sfatui sa nu mai faceti livrari prin Nemo Express, poate insemna si o pierdere de imagine pentru firma dvs. desi penru mine pareti foarte seriosi.
Ne pare rău pentru situația creată, vom face reclamație la firma de curierat.
Iordache Florin Cristian 15.01.2016
Am fost foarte multumit de modul de derulare a acestei comenzi.
Va urez mult succes in activitate.
Cu respect,
Anghel vagai
Vagai Anghel 15.01.2016
Sunt foarte multumit. Comanda a venit rapid si a fost ceea ce am avut nevoie.
Cosmin Teletin 14.01.2016
comanda s-a derulat conform asteptarilor: rapid si fara probleme
Socol Emanuel 13.01.2016
mai mult decat calificativul 5 nu e de spus
SC DALIA INVEST COM SRL 13.01.2016
E Ok!
Voinea Constantin Sorin 13.01.2016
A fost prima experienta cu dvs si a fost una placuta. Cu siguranta voi apela din nou la dvs cand voi avea nevoie
Driha Dan 13.01.2016
sunt foarte multumit de procedura cum s-a efectuat aceasta comanda.anterior,am apelat la alte socitati comerciale si produsele solicitate nu mai erau disponibile. dupa mult timp, ultima sansa a fost " acumulator.shop.ro ." voi colabora si in viitor cu aceasta societate comerciala.