Pagina 362 din 473

conform asteptarilor

Rosu Constantin
19.01.2016

SIMPLU: FARA CUSUR.
MULTUMESC!

BURCA MIRCEA
18.01.2016

va multumesc pentru promtitudinea dvs.in livrarea comenzi

CHERCIU MARIANA
18.01.2016

Promptitudine si calitate

SC LOTUS PETROL SRL
18.01.2016

Super

PFI STAN IULIA MONICA
17.01.2016

Sunt foarte multumit de modul de comunicare si de livrare a produsului. Succes!

C.M.D. Systems
17.01.2016

Comanda a venit la timp si sper sa fiu multumit de produsul comandat.Pe viitor cred ca o sa mai fac cumparaturi de la dumneavoastra.

Achim Constantin
17.01.2016

ok.

SC ROLLIT PRODIMPEX SRL
17.01.2016

Sunt multumita de profesionalismul si promtitudinea de care ati dat dovada.

TRISCA MIRELA
16.01.2016

Livare rapida, totul a decurs fara probleme. Multumesc.

Vasilescu Bogdan
16.01.2016

Multumesc mult!!! o sa mentin site-ul dvs in favorite pentru o colaborare ulterioara!!

Constantinescu Sergiu Dragos
16.01.2016

EXCELENT

stopandgo
16.01.2016

Nu am fost deloc multumit de sericiile firmei de curierat. Am fost anuntat ca voi primi coletul intr-o zi, după ce am plasat comanda.Ziua urmatoare am primit un mesaj ca urmeaza sa primesc pachetul in decursul zilei. A trebuit sa sun eu in jur de ora 18 sa intreb daca mai ajunge sau nu. Mi s-a raspuns ca ajunge, nu a ajuns. A doua zi am sunat din nou. Mi s-a spus ca o sa ajunga in 2 ore. Au trecut si 2 ore. Iar am sunat.Curierul nu stia unde e adresa, a trebuit sa ma intalnesc cu el in alta parte. V-as sfatui sa nu mai faceti livrari prin Nemo Express, poate insemna si o pierdere de imagine pentru firma dvs. desi penru mine pareti foarte seriosi.

Ne pare rău pentru situația creată, vom face reclamație la firma de curierat.

Iordache Florin Cristian
15.01.2016

Am fost foarte multumit de modul de derulare a acestei comenzi.
Va urez mult succes in activitate.
Cu respect,
Anghel vagai

Vagai Anghel
15.01.2016

Sunt foarte multumit. Comanda a venit rapid si a fost ceea ce am avut nevoie.

Cosmin Teletin
14.01.2016

comanda s-a derulat conform asteptarilor: rapid si fara probleme

Socol Emanuel
13.01.2016

mai mult decat calificativul 5 nu e de spus

SC DALIA INVEST COM SRL
13.01.2016

E Ok!

Voinea Constantin Sorin
13.01.2016

A fost prima experienta cu dvs si a fost una placuta. Cu siguranta voi apela din nou la dvs cand voi avea nevoie

Driha Dan
13.01.2016

sunt foarte multumit de procedura cum s-a efectuat aceasta comanda.anterior,am apelat la alte socitati comerciale si produsele solicitate nu mai erau disponibile. dupa mult timp, ultima sansa a fost " acumulator.shop.ro ." voi colabora si in viitor cu aceasta societate comerciala.

DELIC ION
12.01.2016